مجله سنتز در سال ۲۰۰۴ مقاله ای منتشر کرده است ، این مقاله در مورد شخصی بنام وین هوچین – wayne houchin – میباشد که به دستاوردهای او و عملکرد او در قبال دنیای شعبده بازان ماهر سراسر دنیا پرداخته است .

 

این شخص ، یکسال قبل از انتشار این مقاله بعنوان مشاور در سری تلویزیونی ” کریس انجل ” – mind freak – شرکت داشت ، همچنین سه سال قبل نیز همراه برخی از افراد سرشناس دنیای شعبده بازی برای راه اندازی سایت بنام theory11.com نیز همکاری نموده است … و این ، تازه آغاز راهی طولانی برای وین هوچین بود !!!

هوچین جوان ، جاه طلب و تاثیرگذار بود ، او هیچگاه از تلاش کردن برای بدست آوردن موفقیت دست بر نداشت و جزو اولین اقدامات خیره کننده او ، حل مشکلی برای باز کردن ژاکت مخصوص دیوانگان بود که اکثریت شعبده بازان با این وسیله آشنایی کامل دارند ، او روشی منحصر به فرد برای آزادکردن خودش ابداع کرد ، البته در حالی که در فاصله ۵۰فوتی از زمین آویزان بود و تمام بزرگراه منتهی به این نمایش
توسط فوج جمعیت بسته شده بود …

WH05

او موفق شد و البته این عمل چندان علاقه ای در او بوجود نیاورد ، او بدنبال اهداف بزرگتر برای نیل به هدفی والا برای خودش بود و البته در این راه زحمات فراوان کشید و سالهای سال تمرین کرد و سرانجام به چیزی که میخواست رسید !!!

او به تلاشش ادامه داد ، حالا او فردی مشهور بود که تمام منتقدان از او و نمایشهای خارق العاده اش تعریف میکردند ، او خودش را در صدر یافت و برای اثبات لیاقت خودش دست به کار شگفت انگیزی زد ، یعنی در بزرگراه شماره ۹۹ با سرعت ۶۵رانندگی کرد ، البته با چشمان بسته و هیچ اتفاقی هم نیفتاد !!!

هوچین تمام وقت خود را صرف توسعه کارش و کامل کردن پروژه هایش کرد ، وقتی باناچیک بعنوان مشاور الکترونیکی سری برنامه های کریس انجل انتخاب شد از او سئوال کردند که آیا شخص با استعدادی را برای اینکار سراغ دارد یا نه و او هوچین را معرفی کرد ، هوچین توافق کرد برخی از کارهای متخص به خودش در زمینه شعبده بازی را در اختیار این گروه قرار بدهد و موفق شد همراه با کریس انجل اولین DVD خودش را که فروش فوق العاده ای داشت و مورد استقبال عموم قرار گرفت بیرون بدهد که موفقیت بزرگی برای او بشمار میرفت .
در سال ۲۰۰۷ هوچین به همراه افرادی چون جاناتان بایم ، کریس کنر ، بی.جی.بوئنو و دانا هاکینگ بدور هم جمع شدند و سایت THEORY11 را راه اندازی کردند که انقلابی در زمینه امور شعبده بازی و جادوگری و تردستی محسوب میشد ، بخصوص بدلیل ارائه آموزه های آنلاین در مورد امور شعبده بازی ، کلیپها و حتی موسیقی های مربوطه به نحوی که پس از مدتی کوتاه این سایت به نوبه خود به برندی معتبر در این عرصه مبدل شد .

چشم انداز هوچین برای بهتر کردن کارها و آثارش بسیار گسترده است و او تلاش دارد بهترین کار ممکنه را ارائه دهد ، موفقیتهای او همانند مشوقی برای بهتر کار کردن اوست و باعث امیدواری اش میشود … و باور کنید این تازه آغاز راه طولانی است که هوچین در نظر دارد

سایت شعبده باز

وب سایت شعبده باز با هدف ترویج و آموزش صحیح فنون شعبده بازی از سال ۱۳۸۸ کار خود را در دنیای مجازی وب آغاز نمود . به منظور دسترسی آسان تر هنرمندان برای تهیه وسایل و فیلم های آموزشی شعبده بازی ، فروشـگاه آنلاین سایت در حـال حـاضر محصـولات خود را بـدون مراجعه حضوری و فقط بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه میکند .

شعبده باز در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد الکترونیک