Daryl در سیزدهم آگوست سال ۱۹۵۵ در شهر San Jose واقع در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمد. اولین حضور او در هنر شعبده در ۷ سالگی بود هنگامی که خانواده وی به او Svengali Deck را دادند. ابتدا فقط برای خانواده و دوستان شعبده بازی میکرد ولی بعدها در خیابانهای San Diego به شعبده های خیابانی پرداخت.

تصویر کوچک شدهبرای چند سال این کار را ادامه می داد و در طول روز در خیابان ها برای عابران شعبده بازی میکرد و در شب ها نیز در محافل به شعبده بازی می پرداخت.

در سال ۱۹۷۳ هنگامی که ۱۸ ساله شد در یکی نمایشگاههای کمپانی آلومینیوم نمایش شعبده بازی برگزار کرد که تماشاچیان زیادی را به سوی خود جذب کرد و با حمایت این کمپانی توانست در نمایشگاه های دیگر به اجرای شعبده بازی بپردازد.

در سالهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ داریل و همسرش Alison به کشورهای مختلفی سفر کردند. آنها در بیش از۲۵۰ شهر در ۲۵ کشور مختلف نمایش شعبده بازی برگزار کردند. در ماه ژانویه سال ۲۰۰۱ داریل در مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا جورج بوش شعبده بازی انجام داد و این افتخار بزرگی برای وی بود. داریل در ماه فوریه سال ۱۹۸۲ و ماه مارس سالهای ۱۹۸۳ و ۱۹۸۵ و ماه سپتامبر سالهای ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ و نوامبر ۲۰۰۵ در سرتاسر کشور ژاپن نمایشهای زیادی را اجرا کرد.

داریل استون جوایز بی شماری را به خاطر استعداد بی نظیرش دریافت کرد مانند:

دریافت مدال طلا در مسابقه شعبده بازی FISM

او همچنین ۶ جایزه از Magic Castle (قلعه جادویی) واقع در هالیوود از سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۲ دریافت کرده است .
تصویر کوچک شده
مجموعه های آموزشی و نمایشی داریل در بین شعبده بازان از شناخت بالایی برخوردار هستند و فیلمهای زیادی با همکاری L&L Publishing نیز تولید کرد مانند:
– Daryl’s Card Revelations
– Encyclopedia of Card Sleights
– FoolerDoolers
– Daryl’s Ambitious Card Video

وی چندین شعبده نیز از خود ابتکار داد مانند:
– Jumping Knot Of Pakistan
– Cardboard Chameleons
– Presto Printo

از کتابهای این شعبده باز معروف میتوان به “Something For Everyone” و “Secrets Of A Puerto Rican Gambler” اشاره کرد.

داریل استون به تالیف کتاب و ابتکار شعبده و اجراهای شعبده بازی تا هم اکنون ادامه داده است . او همچنین به ترویج هنر شعبده بازی به صورت فردی و گروهی در خانه خود میپردازد و متقاضیان از سراسر جهان برای آموزش نزد او می آیند!

سایت شعبده باز

وب سایت شعبده باز با هدف ترویج و آموزش صحیح فنون شعبده بازی از سال ۱۳۸۸ کار خود را در دنیای مجازی وب آغاز نمود . به منظور دسترسی آسان تر هنرمندان برای تهیه وسایل و فیلم های آموزشی شعبده بازی ، فروشـگاه آنلاین سایت در حـال حـاضر محصـولات خود را بـدون مراجعه حضوری و فقط بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه میکند .

شعبده باز در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد الکترونیک