Andrew Mayne شعبده باز ، طراح شعبده و فیلم ساز است. نام واقعی او Andrew Harter است و به Andrew Mayne معروف شده است. او بیش از ۵۰ کتاب از خودش منتشر کرده است. او یکی از نیرومندترین و مبتکر ترین طراحان شعبده در دهمه اخیر هست

 

همچنین او ناشر سایت ITrick نیز هست. همینطور Andrew Mayne نرم افزار های زیادی در سیستم عامل Apple ، مانند Iphone و Ipod ، منتشر کرده است. او نرم افزار های جالبی همچون Bob Roach: Street Magician و Bob the Psychic Cockroach را در سیستم اپل منتشر کرده است.

او در عرصه شعبده بازی بسیار شناخته شد و علم و معما در اجراهایش همچون تبدیل شدن به کوتوله ۶۰ سانتی متری ( ۲ Feet ) و خوردن نیتروژن سمی مایع موج می زند.

Andrew Mayne اجرای حرفه ای خود را در جوانی اش در یک سیرک شروع کرد. وقتی که ۱۹ سال داشت او در اقامتگاه های تفریحی و سیرک ها اجراهای متعددی داشت. او جوانترین شعبده باز بود که به صورت بین المللی به اجرا شعبده می پرداخت.

بعد از مطرح کردن خودش به عنوان یک مشاور با Penn & Teller کار خود را آغاز کرد. در این میان یکی از محبوب ترین شعبده هایش نسخه جدید و مدرن عبور دست از بدن ( Gutbuster ) بود که برای اولین بار توسط Horace Goldin اجرا شده بود. نسخه Andrew Mayne نشان می داد که یک دست عبور می کرد از بدن یک فرد که این کار به روش حرفه ای انجام می شد.
تصویر کوچک شده
Andrew Mayne بیش از ۵۰ کتاب منتشر کرده است که از آن ها میتوان به :

Solo-X (1996)
Shock Magic (1998)
Mad Mojo (1999)
illusionbook (2001)
illusiontech 2007

اشاره کرد. اولین کتاب او Solo-X در سال ۱۹۹۶ میلادی ( ۱۳۷۵ شمسی ) بوده است. Andrew Mayne لوح های آموزشی زیادی را نیز از خود منتشر کرده است که از آنها میتوان به :

Shock FX
Wizard School
Illusion EFX
Freefall
Shrinker

اشاره نمود. همچنین او در تلویزیون هم تا حالا پخش شده است و در برنامه هایی همچون MSNBC ، Dateline NBC ،Wizard School ، G4 Underground و … حضور داشته است.

سایت شعبده باز

وب سایت شعبده باز با هدف ترویج و آموزش صحیح فنون شعبده بازی از سال ۱۳۸۸ کار خود را در دنیای مجازی وب آغاز نمود . به منظور دسترسی آسان تر هنرمندان برای تهیه وسایل و فیلم های آموزشی شعبده بازی ، فروشـگاه آنلاین سایت در حـال حـاضر محصـولات خود را بـدون مراجعه حضوری و فقط بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه میکند .

شعبده باز در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد الکترونیک