اگر قبلا برنامه هاي شعبده بازي پخش شده از شبكه هاي تلوزيوني خودمان را مشاهده ميكرديد حتما شعبده باز خوب و معروف كشورمان آقاي آرمين را به خاطر مي آوريد .

عباس آرمين با همان نام هنري آرمين شعبده باز به فعاليت هنري خود ادامه ميدهد . او متولد تهران است و از دوران نوجواني علاقه خاصي به اين رشته هنري داشته است . از اينرو در صدد يادگيري اين هنر شد و سعي كرد اصول اوليه آنرا فرا گيرد . آرمين آنقدر خوب توانست در كار خود پيشرفت كند كه در سن چهارده سالگی شروع به اجرای برنامه در محافل و جشن ها نمـود.

shobadebaz.com

او در حالي كه به اجرا ميپرداخت قصد داشت پاي خود را فراتر گذاشته و اين هنر را بصورت حرفه اي تر و پيشرفته تر فرا گيرد و بتواند با وسايل بزرگ و حرفه اي دنيا نيز آشنا گردد . از اينرو بعلت علاقه شديدي کـه به این هنر داشت نزد استادان این حرفـه آموزش دیـد و بـرای ایـنکه بتواند از دانش جدید ایـن هــنر بهره بیشتری ببرد به خارج از کشور مسافـرت کرد.

آرمين بعد از چندين سال يادگيري و زحمت هاي فراوان توانست دست به اجراهاي بسيار خوب و حرفه اي زده ، طوري كه توانست در کشورهـای مختلف بـه اجـرای بـرنامه پرداخته و ميليونها نفر از علاقمندان اين هنر را مجذوب اجراهاي خود در سرتاسر دنيا كند .

وی در شبکه های مختلف تلویزیونی برنامه های بسیاری اجرا نموده که این برنامه ها تا کنون نیز کم و بیش ادامه دارد و شما قطعا بارها برنامه هاي آو را ديده ايد . برنامه هاي او بارها از شبكه سه و چهار و پنج ( شبكه تهران ) پخش گرديده و هميشه دست به كارهاي بزرگ در شاخه استيج و ايلوژن زده است . همچنين بارها در جنگ شادي ها و جشن ها برنامه هاي بسيار بزرگي را براي همه به نمايش گذاشته است .

عباس آرمين در چندین انجمن بیـن المـللی شعـبــده بـازی از جمـله S.A.M و I.B.M امریکا عضویت دارد و لازم به ذکـر اسـت آرمــین در رشـته شعـبـده بازی ایـلـوژن صاحـب سبک می باشد و تمامی وسایل و ابزارکارش را از طراحی تا ساخت خود به تنهایی انجام می دهد.

او علاقه خاصي به شاخه ايلوژن دارد و تمام سعي خود را ميكند تا جديدترين و پيشرفته ترين وسايل در اين سبك را طراحي كرده و آنرا اجرا كند . او در بسياري از كشورهاي مختلف دنيا دست به اجراي بازيهاي بزرگي زده است و هم اكنون نيز برنامه هايش در حال اجرا است.

ارتباط او با انجمن شعبده بازان دنيا و ديگر شعبده بازان معروف دنيا كماكان ادامه داشته و هم اكنون دست به اجراهاي معروف خودش در شاخه ايلوژن ميزند .

سایت شعبده باز

وب سایت شعبده باز با هدف ترویج و آموزش صحیح فنون شعبده بازی از سال ۱۳۸۸ کار خود را در دنیای مجازی وب آغاز نمود . به منظور دسترسی آسان تر هنرمندان برای تهیه وسایل و فیلم های آموزشی شعبده بازی ، فروشـگاه آنلاین سایت در حـال حـاضر محصـولات خود را بـدون مراجعه حضوری و فقط بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه میکند .

شعبده باز در شبکه های اجتماعی