تماس با شعبده باز

تماس با شعبده بازکاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با شعبده باز ، بخش راهنمای فروشگاه را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادها
مشتری گرامی ، اگر انتقاد یا شکایتی از فروشگاه شعبده باز دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر ، لطفا به آدرس info [at] shobadebaz.com ایمیل ارسال کنید.

تلفن تماس : ۷۷۰۰۴۴۱۲  - ۰۲۱ (پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۷ عصر از شنبه الی چهارشنبه روزهای اداری )

” توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۲۰۰۰۱۰۰۰۹۶ تنها شماره‌ای است که شعبده باز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه شعبده باز ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شعبده باز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info [at] shobadebaz.com اطلاع دهید.

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، خیابان کلیم کاشانی ، کوچه فرشته ، پلاک ۵۷ ، واحد ۳ (مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی)

 صندوق پستی ۱۸۱ – ۱۶۵۸۵

—————————————————–

توجه داشته باشید که فروشگاه شعبده باز فروش حضوری نداشته و فقط از طریق فروشگاه آنلاین میتوانید کالاهای خود را سفارش و دریافت نمائید

شعبده باز

وب سایت شعبده باز با هدف ترویج و آموزش صحیح فنون شعبده بازی از سال ۱۳۸۸ کار خود را در دنیای مجازی وب آغاز نمود . به منظور دسترسی آسان تر هنرمندان برای تهیه وسایل و فیلم های آموزشی شعبده بازی ، فروشـگاه آنلاین سایت در حـال حـاضر محصـولات خود را بـدون مراجعه حضوری و فقط بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه میکند .

شعبده باز در شبکه های اجتماعی

نماد اعتماد الکترونیک