Split deck

Split deck

انتخاب مشترک کارت توسط دو تماشاچی مختلف

RingJa

RingJa

استادی در تردستی با حلقه را بیاموزید

On/Off

On/Off

دوست داری انگشت دست خودت را جدا کنی؟

Pure

Pure

در هر محفلی با هر وسیله ای شعبده بازی کنید

كتاب هاي شعبده بازي - دریافت فایل
دریافت فایل arrow كتاب هاي شعبده بازي
فهرست
Magic With ESP Deck
این کتاب یکی از مشهورترین کتاب های روز دنیا در زمینه آموزش بازیهای منتال با کارت های ESP میباشد . زبان این کتاب انگلیسی بوده و برای یادگیری آن نیاز به تسلط زبان انگلیسی حتما خواهید داشت . دوستان منتالیست قدر و ارزش و اعتبار این کتاب مهم را میدانند .
سالم سازی CD شکسته
در این کتاب شما شعبده ی جالب شکستن و سالم سازی یک دیسک فشرده ( سی دی ) را می آموزید که یک شعبده زیبا و هوشمندانه است که با استفاده از تکنیک " هنر سیاهی " که یکی از تکنیک های معروف شعبده بازی است پیاده می شود. در این تکنیک شما شعبده را با استفاده از سیاهی های موجود در لباس یا صحنه به...
100 شعبده کلاسیک هودینی
کتاب Classic Houdini Tricks شامل آموزش 100 بازی مشهور و معروف شعبده بازی کلاسیک میباشد که توسط شعبده باز قرن آقای هودینی اجرا و طراحی شده اند . این کتاب به زبان انگلیسی بوده اما تصاویر آن قابل فهم و یادگیری میباشد . امیدواریم از این کتاب بینظیر نهایت استفاده را ببرید .
مجله Vanish شماره 1
مجله ای مفید در شاخه شعبده بازی که هر دو ماه یک بار منتشر می شود و در آن به آموزش ، معرفی شعبده بازی و شعبده بازان ، اخبار جدید ، مصاحبه و همه مسائل درباره شعبده بازی پرداخته می شود.

شماره : 1 ( فروردین و اردیبهشت )
تعداد صفحه : 76
زبان : انگلیسی
Thirty-Two Card Tricks
در این کتاب شما 32 شعبده بازی بسیار جالب و متفاوت را در زمینه کارت می آموزید. شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تمرین شعبده های داخل این کتاب را به زیبایی انجام دهید. با مطالعه این کتاب شما می توانید کار های متفاوتی انجام دهید.

نویسنده : Arthur P. Felsman
تعداد صفحات : 28
(1) 2 3 4 ... 9 »