Levitation | پرواز - کلیپ های مخصوص اعضا - دریافت فایل
https://telegram.me/myshobadebaz
فهرست
اسرار پرواز بر فراز Luxor
آیا اطلاع دارید کریس آنجل این شعبده باز مشهور چگونه بر فراز هرم معروف Luxor پرواز کرد؟ سایت شعبده باز مثل همیشه راز این بازی بزرگ را به شما آموزش میدهد تا شما با جزئیات این بازی بزرگ توسط کریس آنجل آشنا شوید .
اسرار پرواز Pole Levitation
سایت شعبده باز همیشه بعنوان مرجعی کامل در آموزش این هنر پیشرو بوده و هم اکنون نیز قصد دارد پرده از اسرار یکی از بازیهای بزرگ دنیای شعبده بازی بردارد . شاید شما نیز به تکنیک های معلق شدن در آسمان علاقه داشته باشید. یکی از این روش ها همان فن Pole Levitation میباشد که شعبده باز دو دست خود...
راز پرواز ماتریکس کریس آنجل
شاید شعبده بازان بزرگ و معروف مانند کریس انجل را دیده باشید که چگونه بدن خود را به پشت خم میکند و یک پای خود را از زمین بر میدارد!آیا شما نیز دوست دارید از راز این شعبده بزرگ مطلع شوید؟شعبده بــــــــــاز به عنوان بهترین مرجع آموزش شعبده بازی در ایران راز این شعبده را نیز برای...
Matrix Levitation
در این کلیپ کوتاه نوجوان خلاق به شما تکنیک معلق ماندن ماتریکس را یاد می دهد.با کمترین هزینه و ساده ترین وسیله هم میتوانید آن را اجرا نمایید.پس سریعا دانلود کنید.
خارج کردن مداد از بطری
شعبده باز یک مداد را داخل بطری انداخته و ادعا میکند که با نیروی ذهن خود ان مداد را از داخل بطری در بیاورد (البته به روش شعبده بازی ) او ابتدا چند لحظه تمرکز میکند و سپس همه شاهد این میشوند که مداد به طور اهسته از بطری بیرون میاید واقعا بازی قدیمی و جالبی است.
(1) 2 3 »